Питання/відповідь
Питання/відповідь


ПРО КОМПАНІЮ

Колективне Підприємство «Продтовари» – це український виробник еко-продуктів. Основними напрямками є наступні групи продуктів харчування:

Наша компанія представлена ​​на ринку України та близького зарубіжжя понад 30 років. У 2000 і 2010 роках на КП «Продтовари» було проведено масштабну реконструкцію підприємства. Це дозволило вийти на новий високоякісний технологічний рівень виробництва, розширити асортимент продукції, зберігши традиційні рецептури Півдня України.

КП «Продтовари» це:

Портфель підприємства складається із 7 власних торгових марок, відомих по всій Україні: Бессарабка, Соки Бессарабії, Твій Сік, Рецепти Бессарабії, З Грядки До Столу, Mr. Juice, Bertoni. 

Продукція КП «Продтовари» відрізняється не лише своєю якістю, а й широким асортиментом, що налічує понад 100 sku. При цьому замовник може вибирати не тільки смак, але й об’єм тари, виходячи зі своїх побажань, від 0,2 до 3л. 

Підприємство співпрацює з міжнародним рітейлом та дистриб'юцією, національними та регіональними торгівельними мережами та системними дистриб'юторами України, а також з торгівельно-оптовими компаніями.

Велика кількість наших торгових партнерів розміщують на підприємстві замовлення понад 30 відомих приватних торгових марок Білорусі, Казахстану, України, ЄС, Північної Америки та Близького сходу. Це такі торгові марки, як ТМ Хозяюшка (Німеччина), ТМ Jura Natural Fruits (Угорщина), Dr. Juice (Польща), ТМ Vichy (Угорщина), ТМ Juicy Ruby (США), ТМ Kazbegi (Грузія), ТМ Delikat (Ізраїль), ТМ Кожен День (Ашан), ТМ Субота, ТМ Сімка (Таврія), ТМ Копійка (Торгова) мережа Копійка), ТМ Світла Долина, ТМ Вогник, ТМ Дем'янович, ТМ Мариванна, ТМ Наш край, ТМ Садиба, ТМ Щедрий Пан, ТМ Easy&Good, ТМ Вчасно до столу, ТМ Фелічіта, ТМ Кладовочка, ТМ Папричі та ін.

Наша компанія розглядає варіанти розміщення замовлень на продукцію під Privat Label за індивідуальною рецептурою, розробку індивідуальної рецептури за бажанням замовника, а також виробництво на давальницьких умовах, що включає не лише надання замовником сировини, але і всіх складових продукції.

Ціноутворення на нашому підприємстві у кожному окремому випадку індивідуальне, виходячи з побажань клієнта та ринкових тенденцій.

Наше підприємство розглядає варіанти розміщення замовлень на виробництво сезонного літнього асортименту продукції (див. нижче) як на умовах Privat Label, так і на давальницьких умовах, що включає не лише надання замовником сировини, але і всіх складових продукції.